Trening z Grzegorzem Szamotulskim

O Warszawskiej Akademii Futbolu

Warszawska Akademia Futbolu
To szkółka piłkarska prowadząca szkolenie na najwyższych poziomie dla najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła. Treningi prowadzone są dla chłopców w wieku od 6-14 lat. Stawiamy na rozwój ogólny, koordynacyjny oraz dobrą zabawę młodych piłkarzy. W trakcie treningów kształtowana i rozwijana jest technika użytkowa, cechy motoryczne i sprawność fizyczna. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Oprócz rozwijania umiejętności sportowych, ważnym aspektem jest również dbałość trenerów o kształtowanie odpowiednich postaw w zakresie zachowania naszych podopiecznych.
Praca w małych grupach daje nam możliwość podchodzenia do każdego zawodnika indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się do Warszawskiej Akademii Futbolu
    Nie grzej ławy - wejdź do gry z WAF !