WAF Akademia Sportu

Wygrany sparing WAF Best Team z UMKS Piaseczno 2002

• autor: Sebastos, 2014-03-04 23:41

3   :   4

W niedzielę 09.03.14 Drużyna WAF Best Team rozegrała Sparing z UMKS Piaseczno 2002.

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 3:0, a gra w wykonaniu naszych zawodników, niestety, nie wyglądała najlepiej.

W drugiej połowie chłopcy zmobilizowali się i nadrobili straty, ostatecznie wygrywając mecz 4:3.

Bramki: Adam Zwierz, Sebastian Dziewulski, Mateusz Dulniak, Radek Klatt as. Maciek Wicher albo Maciek Wicher as. Radek Klatt (  sytuacja pod bramką była tak dynamiczna i skomplikowana, że obserwatorom zewnętrznym trudno ocenić kto wykończył akcję ).

WAF Best Team grał w składzie:

Kacper Roszkowski, Kacper Smalski, Czarek Szulik, Adam Zwierz, Sebastian Dziewulski,  Radek Klatt, Enoal Germain, Michał Pałasz, Kuba Ociesa, Piotr Sojka, Mateusz Dulniak, Michał Sural, Maciek Wicher,

Serdecznie dziękujemy Trenerowi Panu Piotrowi Czachowskiemu i kolegom z UMKS Piaseczno za spotkanie.