statystyki szczegółowe

Aktualności

Dobry początek sezonu Orlików w PLP!!!

• autor: Sebastos, 2014-09-23 22:48

Podopieczni trenera Andrzeja Pobochy udanie rozpoczęli sezon w PLP wygraną 7-2 z STF Champion oraz remisem z FC Inter 4-4. Relacje trenera ze spotkań w rozwinięciu.

WAF – STF Champion 7 : 2 (1 : 2)                             13/9/2014

Skład: Kamil Piechowski, Maks Klugiewicz, Tomek Wośkało, Maciek Michta, Kuba Wiosna, Tomek Martyniuk, Szymon Opalski, Krzyś Burnatowicz, Jan Kwapisz, Adam Budziszewski, Filip Korzeniewski.

Pierwszy mecz w sezonie jest zawsze niewiadomą i weryfikacją formy zawodników oraz zgrania zespołu. Początkowa faza spotkania to wyrównana gra bez groźnych sytuacji bramkowych po obu stronach. Niestety w 10 minucie po fatalnej pomyłce w obronie strzelamy sobie samobójczą bramkę L. Kilka minut później po kontrze tracimy kolejną. To może podciąć skrzydła, ale WAF konsekwentnie atakuje i w 23 minucie Adam zdobywa bramkę kontaktową. Do przerwy 1-2. Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani i zdeterminowani. Akcje układają się i pod bramką przeciwnika stwarzamy raz po raz duże zagrożenie. Piękna indywidualna akcja Szymona przynosi w 32 minucie wyrównanie J Chłopcy jeszcze bardziej uwierzyli w siebie czego ukoronowaniem jest 5 minut później bramka Krzysia, 3-2!!!. Zdobywamy dużą przewagę i w konsekwencji worek z bramkami rozwiązuje się. Kolejne bramki padają po ładnych akcjach ze strony drużyny WAF. Szymek popisuje się hat-trickiem celnie trafiając w 40, 43 i 46 minucie. 2 minuty przed zakończeniem spotkania piękną bramką strzałem z dystansu wynik meczu na 7-2 ustala Tomek Martyniuk. To było dobre spotkanie. Udany debiut w reprezentacji WAF zanotował Janek Kwapisz J

FC Inter - WAF 4 : 4 (1 : 2)                                           20/9/2014

Skład: Kamil Piechowski, Maks Klugiewicz, Tomek Wośkało, Maciek Michta, Kuba Wiosna, Tomek Martyniuk, Szymon Opalski, Krzyś Burnatowicz, Adam Budziszewski, Filip Korzeniewski.

Reprezentacja WAF pokazała dużą ambicję w trakcie wyjazdowego spotkania z drużyną FC Inter. Warunki fizyczne były zdecydowanym atutem zespołu gospodarzy i w pojedynkach jeden na jeden miało to duże znaczenie. Siłą WAF była gra zespołowa. Mecz zaczął się źle od straty bramki w 3 minucie L. Nie poddajemy się: w 6 minucie Filip celnym strzałem kończy akcję zespołu i zdobywa wyrównanie. 4 minuty później w zamieszaniu pod bramką przeciwnika Krzyś przyczynia się do zdobycia drugiej bramki! Prowadząc 2-1 schodzimy na przerwę. Niestety 2 minuty po wznowieniu gry FC Inter wyrównuje. Błędy w obronie WAF przyczyniają się do straty kolejnych bramek w 35 i 37 minucie, przegrywamy 4-2 L. Wydaje się, że jest już po meczu, ale WAF nie poddaje się. Bramka kontaktowa po strzale Szymona i poprawce Adama dodaje nam animuszu. W 47 minucie pięknym, mocnym strzałem w „okienko” popisuje się Adam ustalając wynik meczu na 4-4. Kolejny dobry mecz! Brawo chłopcy!!!