WAF - KS Ursynów

Delta CUP 22.11.2014

• autor: Sebastos, 2014-11-23 10:25

Chłopcy z rocznika 2005 zajęli 8 miejsce w silnie obsadzonym turnieju Delta CUP, organizowanym przez Klub Delta Warszawa w dniu 22.11.2014. Materiał w rozwinięciu.

nowa-galeria-5956927.jpg nowa-galeria-5956928.jpg nowa-galeria-5956929.jpg

Kadra na turniej Kamil Piechowski, Tomek Wośkało, Maks Klugiewicz, Maciek Michta, Eryk Grochowski, Filip Korzeniewski, Mikołaj Wieczerzyński, Mateusz Głowacki, Krzyś Burnatowicz, Tomek Martyniuk, Adam Budziszewski, Szymon Opalski.

Nasi chłopcy trafili do silnej grupy z KS Deltą Warszawa I, Sempem Ursynów, UKS 9 Siedlce, Szkołą Brytyjską oraz Błyskawicą Warszawa II.

Orliki pod wodzą trenera Andrzeja Pobochy doznały jednej porażki i osiągnęły cztery remisy. Na uwagę zasługuje fakt, iż ulegli tylko tryumfatorowi całego turnieju UKS 9 Siedlce. Chłopcy zremisowali również z silnymi drużynami z KS Delta Warszawa I, Sempa Ursynów jak i z Szkołą Brytyjską.

Ostateczna klasyfikacja:

1 UKS 9 Siedlce
2 Błyskawica Warszawa I
3 K.S. Delta Warszawa I
4 KS Ursynów
5 Piast Piastów
6 SEMP Ursynów
7 Szkoła Brytyjska
8 Warszawska Akademia Futbolu
9 K.S. Delta Warszawa II
10 UKS Bródno
11 FC Lesznowola
12 Błyskawica Warszawa II

Występ można zaliczyć jako dobrą naukę dla naszych chłopców. Wszyscy chłopcy starali się z całych sił osiągnąć jak najlepszy wynik. Zabrakło trochę szczęścia "strzeleckiego" w meczach z Sempem, Szkołą Brytyjską i Błyskawicą. Nie mniej jednak drużyna wypadła nieźle w kontekście wcześniejszych turniejów na hali. Na pewno trzeba jeszcze dopracować elementy gry ofensywnej i ustawienia.

Następny turniej halowy już 7.12.2014 w Wesołej "Indor CUP 2005".

Dziękujemy za walkę i zaangażowanie.