Filip

Turniej Indor Cup rocznika 2005

• autor: Sebastos, 2014-12-07 20:48

Chłopcy z rocznika 2005 Warszawskiej Akademii Futbolu w dniu 7.12.2014 wzięli udział w turnieju Indor Cup organizowanym przez KS Wesoła. Materiał w rozwinięciu.

nowa-galeria-5967371.jpg nowa-galeria-5967372.jpg nowa-galeria-5967373.jpg

Kadra na turniej Indor Cup:
Kamil Piechowski, Tomek Wośkało, Maks Klugiewicz, Maciek Michta, Eryk Grochowski, Mateusz Głowacki, Mikołaj Wieczerzyński, Filip Korzeniewski, Tomasz Martyniuk, Adam Budziszewski.

W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielono na dwie grupy po pięć drużyn.
Chłopcy trenera Andrzeja Pobochy trafili do grupy z KS Wesoła Warszawa - żółta, Młode Orły Halinów, MLKS Victoria Sulejówek, Widzew II Łódź
W drugiej grupie znalazły się KS Wesoła Warszawa - niebieska, KS Drukarz Warszawa, Widzew I Łódź, Orły Płock, GLUKS Naprzód Skórzec.

Nasi chłopcy w swojej grupie uzyskali następujące wyniki:

Młode Orły Halinów - WAF 0:0
Widzew II Łódź - WAF 0:0
MLKS Victoria Sulejówek - WAF 1:3
KS Wesoła Warszawa - żółta - WAF 0:0

Co pozwoliło im wyjść z grupy na drugim miejscu z 6 punktowym dorobkiem.

W drugiej fazie drużyny podzielono na dwie grupy. W pierwszej znalazło się 6 drużyn które wyszły z pierwszych trzech miejsc swoich grup po pierwszej fazie turnieju. A w drugiej cztery które zajęły czwarte i piąte miejsca w swoich grupach.

W drugiej fazie turnieju Chłopcy Trenera Andrzeja Pobochy zagrali trzy spotkania w, których uzyskali następujące wyniki.

GLUKS Naprzód Skórzec - WAF 1:0
Widzew I Łódź - WAF 0:1
Orły Płock - WAF 3:0

Ostatecznie Chłopcy z rocznika 2005 zajęli niezłe 5 miejsce.

Na uwagę zasługuje zwycięstwo naszych chłopców nad ekipą Widzewa Łódź I, oraz niezła postawa we wszystkich spotkaniach. Jedynie w ostatnim spotkaniu Orliki wyraźnie uległy tryumfatorowi całego Indor Cup drużynie Orłów Płock.
Turniej pokazał, że należy jeszcze pracować nad elementami gry zespołu.
Nie mniej jednak należy pochwalić wszystkich chłopców za wniesione zaangażowanie.
Dziękujemy również trenerowi Andrzejowi za poprowadzenie drużyny do niezłego piątego miejsca.