OBÓZ SZKOLENIOWY SZTUTOWO 2014

Sobotnio-niedzielny maraton turniejowy Orlików.

• autor: Sebastos, 2015-02-22 10:27

Relacje z turniejów w rozwinięciu.

W sobotę 14.02 wzięliśmy udział w kolejnym turnieju z cyklu o Puchar Wyżyn rocznika 2005.

Skład: Kamil Piechowski, Bartek Brzeziński, Tomek Wośkało, Maks Klugiewicz, Tomek Martyniuk, Filip Korzeniewski, Maciek Michta, Mateusz Głowacki, Eryk Grochowski, Mikołaj Kucharski, Dawid Olszewski.

Niestety w wyniku dużego osłabienia kadrowego trener Andrzej Pobocha był zmuszony skorzystać z zawodników młodszego rocznika. W bramce dostał swoją szansę Bartek Brzeziński, który był sprawdzany po parę minut na zmianę z Kamilem Piechowskim w pierwszym i ostatnim ze spotkań.

W grupie chłopcy spotkali się z rówieśnikami z: KS Ursynów, LKS Chlebnia i WAPN.

W dwóch pierwszych spotkaniach Orliki jeszcze próbowały nawiązać walkę z rówieśnikami uzyskując wyniki 1-3 i 1-2. Niestety w starciu z KS Ursynów nie było mowy o nawiązaniu jakiejkolwiek walki. Dostaliśmy lekcje piłki przegrywając 1-7. Niestety dużo błędów w defensywie przysporzyło masę roboty naszym golkiperom.
Z przodu nikt nie był w stanie skutecznie zagrozić bramce naszych przeciwników tak aby uzyskać przewagę.

Bilans turnieju to trzy bramki zdobyte dwanaście straconych zero punktów zdobytych.

Należy jeszcze dodać, że cały turniej wygrała drużyna Znicza Pruszków.
Gratulujemy zwycięzcom.

W niedzielą 15.02 wdzieliśmy udział w turnieju eliminacyjnym UEFA MINI LEAGUE WARSAW 2015, rocznika 2004

Skład: Kamil Piechowski, Tomek Wośkało, Maks Klugiewicz, Tomek Martyniuk, Filip Korzeniewski, Maciek Michta, Mateusz Głowacki, Eryk Grochowski, Mikołaj Kucharski, Dawid Olszewski, Arek Wilczyński

Tak jak w sobotę skład był eksperymentalny i złożony w dużej mierze z zawodników rocznika 2005 oraz dwóch z 2006 i jednego z 2004.

Drużynę w turnieju poprowadził trener grupy "B" Oskar Chrzanowski. Od początku wiadome było, że nasi chłopcy są młodsi od naszych przeciwników i ciężko będzie im nawiązać równorzędną walkę.

W grupie chłopcy spotkali się z: KS Ursynów, STF Champion, UKS Lupus Kabaty i Akademią Sportu.

Po za pierwszym spotkaniem w którym udało się uzyskać remis 1-1 we wszystkich pozostałych doznaliśmy porażek 0-4, 1-4, 0-5. Niestety mimo starań trenera Oskara drużynie zabrakło dyscypliny i taktyki boiskowej. Wychodziły braki w wyszkoleniu i kondycji, szczególnie dawał znać o sobie brak komunikacji między poszczególnymi formacjami.

Bilans turnieju to dwie bramki zdobyte czternaście straconych zdobyty jeden punkt.

Całe eliminacje wygrała drużyna Sempa Ursynów.
Gratulujemy zwycięzcom.

Ogólnie w obydwóch turniejach wypadliśmy bardzo słabo i trzeba wyciągnąć z tej lekcji daleko idące wnioski.