brak zdjęć

2 miejsce rocznika 2007 w turnieju Delta – Cup 2015 !!

• autor: Sebastos, 2015-03-18 16:44

2 miejsce rocznika 2007 w turnieju Delta – Cup 2015 !!

14 marca nasza drużyna z rocznika 2007 wzięła udział w turnieju Delta – Cup, organizowanym przez Deltę Warszawa.

Skład rocznika 2007: Augustyn Moskal, Mikołaj Bołtuć, Kacper Pączka, Jakub Hubbard, Bartek Dąbrowski, Kacper Kasprzyk, Antek Kostyra, Daniel Tryzybowicz, Przemysław Garbacz.

Trener: Krzysztof Kozicki

Relacja z turnieju:

W turnieju uczestniczyło 9 drużyn podzielone na dwie grupy, nasza drużyna została wylosowana w drugiej grupie razem z Piorunem Warszawa, UKS FC Komarów, K.S. Delta Warszawa. W grupie rozegraliśmy 6 meczy, wygrywając 3 spotkania oraz trzy spotkania przegrywając, co dało nam awans z drugiego miejsca po rzutach karnych w ostatnim meczy z K.S. Delta Warszawa.

Warszawska Akademia Futbolu 0:1 Piorun Warszawa

Warszawska Akademia Futbolu  0:1 UKS FC Komarów

Warszawska Akademia Futbolu 1:0 K.S. Delta Warszawa

Piorun Warszawa 0:1 Warszawska Akademia Futbolu

UKS FC Komarów 0:1 Warszawska Akademia Futbolu

K.S. Delta Warszawa 1: 0 Warszawska Akademia Futbolu

W półfinale spotkaliśmy się ponownie z drużyną z K.S. Delta Warszawa jednak z drugim składem, z grupy pierwszej, mecz półfinałowy zakończył się remisem 0:0 w regulaminowym czasie gry i ponownie awansowaliśmy do finału wygrywając rzuty karne.

Warszawska Akademia Futbolu 0:0 (4:3) K.S. Delta Warszawa II

Finał rozegraliśmy z Piorunem Warszawa, z zespołem z którym spotkaliśmy się dwukrotnie w fazie grupowej, jednak w finale drużyna Pioruna Warszawa zaprezentowała się lepiej wygrywają z naszą drużyna 2:0

Warszawska Akademia Futbolu 0:2 Piorun Warszawa

Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik z Warszawskiej Akademii Futbolu: Bartek Dąbrowski.

Wielkie gratulacje dla całego zespołu za zaangażowanie i za sportową walkę jaką zaprezentowali podczas  turnieju.