WAF - ALFA

Wysoka wygrana Orlików ze SNU

• autor: Sebastos, 2016-04-11 10:54

W sobotę Orliki rozpoczęły rundę rewanżową PLP. Opis w rozwinięciu.

Na początek rundy rewanżowej PLP 2015/2016 chłopcy z rocznika 2005/06 mieli zagrać w meczu wyjazdowym ze SNU na ich terenie. W tym meczu drużynę poprowadził trener Kamil Ajdys i Arkadiusz Wośkało.

Skład: Tymon Jaczyński, Tomasz Wośkało, Maks Klugiewicz, Maciej Michta, Julian Olsiewicz, Dawid Olszewski, Staś Żuk, Janek Pruszyński, Rafał Szczepański, Filip Korzeniewski.

Niestety nasz etatowy golkiper Mateusz Głowacki ze względu na problemy ze zdrowiem musiał pauzować.
Należy przypomnieć, że jesienią ubiegłego roku spotkanie obydwu drużyn zakończyło się remisem 5:5.

Nasi chłopcy przystąpili do tego spotkania skoncentrowani i pełni wiary w sukces. Było to widać od pierwszej minuty spotkania. Dokładne podania i uważna gra w obronie oraz składne akcje zaowocowały wysoką wygraną nad zespołem SNU 10:3!
Na listę strzelców wpisali się:

Fili Korzeniewski 3
Julian Olsiewicz 2
Staś Żuk 2
Janek Pruszyński 1
Maciek Michta 1
Rafał Szczepański 1

Na szczególne wyróżnienie zasługują Tomek Wośkało, Rafał Szczepański i Maciek Michta.
Ich dojrzała i konsekwentna gra w formacji defensywnej pozwoliła na spokojne rozgrywanie piłki w ofensywie.
Mimo wyróżnień całą drużynę należy pochwalić za bardzo dobrą i nieustępliwą, a co najważniejsze skuteczną grę.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!!!

Dziękujemy również trenerowi Kamilowi za pomoc w poprowadzeniu naszych chłopców.

Dziękujemy Naszym Wiernym Kibicom za doping i wsparcie.

Zapraszamy kibiców na mecz wyjazdowy z Lupusem Kabaty (16.04.2016)