Borzęcin Cup 2016

Turniej DEICHMANN 2016 dla U7

• autor: Sebastos, 2016-04-23 11:51

Drużyna WAF rocznik 2009 w dniu dzisiejszym rozpoczęła udział w turnieju DEICHMANN 2016. W wyniku losowania nasza drużyna gra jako reprezentacja CHORWACJI.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy 3 mecze:

Meksyk vs Chorwacja 0:0

Anglia vs Chorwacja 4:4

Katar vs Chorwacja 1:3

Dla niektórych chłopaków był to pierwszy turniej. Wszyscy zagrali na miarę swoich możliwości. Bardzo interesujący i pełen napięcia był mecz z Anglią, gdzie przegrywaliśmy już 0:4 ale dzięki zaangażowaniu i determinacji całego zespołu udało nam się dogonić rywala i jestem pewien że gdyby mecz trwał jeszcze 2-3 minuty to wygralibyśmy to spotkane. Wielkie brawa dla wszystkich chłopaków za postawę na boisku, mały minus za zachowanie w czasie meczu zawodników rezerwowych. Dziękuję rodzicom za przywiezienie chłopaków i kulturalny doping. Do zobaczenia na kolejnych treningach gdzie dalej będziemy pracować nad poprawą naszych umiejętności indywidualnych oraz drużynowych. - powiedział po meczach trener Chorwatów Krystian Kałucki.

W przyszły weekend reprezentacja Chorwacji nie gra meczy.