statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana rocznika 2005/06 z Orlikiem Ursynów

• autor: Sebastos, 2016-05-08 19:00

Po dwu tygodniowej przerwie podopieczni trenera Andrzeja Pobochy grali z Orlikiem Ursynów w 9 kolejce PLP. Opis w rozwinięciu

Kolejne niezwykle ważne spotkanie naszych orlików w drodze po mistrzostwo PLP. Trener Andrzej Pobocha wreszcie mógł wystawić najsilniejszy skład an ten niezwykle ważny mecz.

Skałd: Mateusz Głowacki, Tomek Wośkało, Maciek Michta, Maks Klugiewicz, Bartek Kosowicz, Julian Olsiewicz, Rafał Szczepański, Franek Rutkowski, Janek Pruszyński, Staś Żuk, Filip Korzeniewski.

Sędzia spotkania: Sebastian Szymański

Przed meczem trener postawił konkretne zadania przed każdym z zawodników. Priorytetem był pressing, dokładne podania, uważna gra w obronie i jak największa liczba strzałów oddana z różnych pozycji na bramkę Orlika Ursynów.

Niestety bardzo szybko po błędzie obrony straciliśmy bramkę.
Nie zniechęciło to naszych chłopców i minute później po składnej akcji i faulu na Filipie Korzeniewskim sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Niestety sam poszkodowany nie zdołał umieścić piłki w siatce. Szkoda.
Jednak taki obrót sprawy nie zniechęcił podopiecznych Andrzeja Pobochy.
Kolejne minuty przynosiły atak za atakiem naszych chłopców. Wynikiem tego były bramki zdobyte przez Filipa Korzeniewskiego. Było 3:1 dla nas!
Walka na całym boisku bardzo imponowała kibicom.
Pod koniec pierwszej połowy do piłki dopadł Maks Klugiewicz i atomowym strzałem niemal ze środka boiska "zdjął pajęczynę" w bramce Kamila Piechowskiego. Jeeeeest !!!! Było już 4:1 dla WAF!!!
Bezcenna mina trenera Andrzeja i kibiców !!! Na takie emocje liczyli nasi kibice.
Na tym zakończyła się niezwykle emocjonująca pierwsza połowa tego spotkania.

Druga połowa przyniosła wyraźną przewagę Orlika Ursynów. Bardzo groźne ataki raz po raz likwidowała nasza defensywa. Mateusz Głowacki miał dużo więcej pracy.
Tytaniczną pracę w obronie wykonał Maciek Michta. To dzięki jego wspaniałej grze nie starliśmy więcej bramek. Wielokrotnie nasz ostatni obrońca wygrywał z szarżującymi napastnikami Orlika.
Druga połowa niczym nie przypominała tej pierwszej. Nasi chłopcy jakby zmagali się z brakiem sił.
Ciężko było konstruować ataki.
Wysoka temperatura i nagrzana nawierzchnia zaczęły dokuczać graczom.
W końcówce meczu po zamieszaniu pod bramka Orlika Ursynów piłkę przechwycił Franek Rutkowski i strzałem przy słupku podwyższył na 5:1 dla WAF !!!

Koniec wygraliśmy niezwykle ważny mecz !!!

Dziękujemy naszym chłopcom za wspaniałą walkę!
Dziękujemy trenerowi Andrzejowi za poprowadzenie drużyny.
Dziękujemy Prezesowi Sebastianowi Szymańskiemu za sędziowanie meczu.
Dziękujemy Kibicom za doping.

Man of the match MACIEK MICHTA (dziękujemy)

Dziękujemy za zarejestrowanie spotkania Piotrowi Olsiewiczowi
Dziękujemy za użyczenie zdjęć z meczu Annie Rey-Klugiewicz

Aby obejrzeć mecze naszych chłopców na kanale YouTube naszego rocznika zapraszamy stronę: