WAF Akademia Sportu

Wygrana Orlików z Alfą Przymierza Rodzin

• autor: Sebastos, 2016-05-15 13:50

W sobotę chłopcy z rocznika 2005/06 rozegrali spotkanie ligowe z Alfą Przymierza Rodzin. Szczegóły w rozwinięciu.

nowa-galeria-6438162.jpg nowa-galeria-6438163.jpg nowa-galeria-6438164.jpg

Skałd: Mateusz Głowacki, Tomek Wośkało, Maciek Michta, Maks Klugiewicz, Bartek Kosowicz, Julian Olsiewicz, Rafał Szczepański, Franek Rutkowski, Janek Pruszyński, Staś Żuk, Filip Korzeniewski.

Pierwsza połowa meczu w wykonaniu naszych chłopców była piorunująca. Już w pierwszych paru minutach nasze orliki wyraźnie zaznaczyły kto w tym spotkaniu jest lepszy. WAF wygrywał 3:0 po trzech pierwszych atakach przeprowadzonych przed upływem 5 minut.
Przewaga naszych orlików była wyraźna przez całą pierwszą połowę rówieśnicy z Alfy nie mieli nic do powiedzenia. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 7:0 dla WAF.

W drugiej połowie jakby powietrze zeszło z zawodników WAF. Ataki były mniej skuteczne ale i przeciwnik przeprowadzał coraz groźniejsze kontrataki. Na szczęście żaden z nich nie zakończył się zdobyciem bramki. W tej połowie nasi chłopcy dołożyli jeszcze jedną bramkę i dostali prezent w postaci bramki samobójczej od Alfy.

Reasumując mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Skuteczna gra i dyscyplina taktyczna dały zdecydowaną przewagę nad Alfą.

Na listę strzelców wpisali się:

Korzeniewski Filip 3
Rutkowski Franek 2
Wośkało Tomasz 1
Michta Maciej 1
Szczepański Rafał 1
Samobójcza (Alfa) 1

Dziękujemy naszym chłopcom za wspaniałą walkę!
Dziękujemy trenerowi Andrzejowi za poprowadzenie drużyny.
Dziękujemy Kibicom za doping.

Man of the match cała drużyna (dziękujemy)

Dziękujemy za zarejestrowanie spotkania Piotrowi Olsiewiczowi
Dziękujemy za użyczenie zdjęć z meczu Annie Rey-Klugiewicz

Aby obejrzeć mecze naszych chłopców na kanale YouTube naszego rocznika zapraszamy stronę:

Film z ostatniego spotkania może być jeszcze w przygotowaniu

WAF 9:0 Alfa