Turniej Mikołajkowy rocznika 2008

Mecz Orlików z Interem i podsumowanie sezonu!

• autor: Sebastos, 2016-05-22 21:15

W sobotę chłopcy z rocznika 2005/06 rozegrali zaległe i ostatnie już spotkanie w tym sezonie PLP.
Tym razem gościliśmy Inter z Konstancina. Szczegóły w rozwinięciu

nowa-galeria-6445127.jpg nowa-galeria-6445128.jpg nowa-galeria-6445129.jpg

Skład: Mateusz Głowacki, Tomek Wośkało, Maciek Michta, Maks Klugiewicz, Kacper Górecki (debiut), Dawid Olszewski, Bartek Kosowicz, Julian Olsiewicz, Franek Rutkowski, Janek Pruszyński, Filip Korzeniewski.

W tym meczu trener Andrzej Pobocha nie mógł skorzystać z Rafała Szczepańskiego i Stasia Żuka.
Nie mniej jednak cała kadra była zdeterminowana na zwycięskie zakończenie sezonu. Dodatkowo wszyscy chcieli pomóc Jankowi Pruszyńskiemu w zdobyciu dwóch bramek które dawały by mu trzecia pozycję w klasyfikacji króla strzelców obecnej edycji PLP.

W pierwszych minutach meczu nasi chłopcy nie mogli znaleźć sposobu na rozmontowanie grającej bardzo niewygodny futbol obrony Interu.
Długo gra toczyła się w środku boiska i żadna z drużyn nie stworzyła zagrożenia pod bramką przeciwnika.
Taki stan nie trwał jednak w nieskończoność. Nasz etatowy strzelec Filip Korzeniewski otworzył worek z golami.
Od tego momentu przewaga naszej drużyny rosła z minuty na minutę.
Kolejno padała bramka za bramką.
Pierwsza połowa zakończyła się wysoką wygraną WAF!
Pierwszą z dwóch niezbędnych  bramek do zajęcia trzeciej pozycji w kwalifikacji strzelca sezonu zdobył Janek Pruszyński.

W drugiej połowie wciąż atakowali nasi chłopcy.
Ataki WAF nękały bezlitośnie naszych rywali.
Bramki padały równie często co w pierwszej Połowie.
Całe spotkanie skończyło się ostatecznie wysoką wygraną naszych Orlików 14:0!

Filip Korzeniewski dorzucając 4 bramki w tym meczu z 30 bramkami ostatecznie został Królem strzelców VIII edycji PLP. Gratulujemy Filip !!!
W tym meczu udało się strzelić dwie bramki Jankowi Pruszyńskiemu, który ostatecznie uplasował się na 3 pozycji w kwalifikacji strzelców PLP z 12 bramkami. Brawo Janku!
Niecodziennym wyczynem popisał się również Franek Rutkowski zdobywając cztery bramki. Super skuteczność! Brawo Franek!
Maciek Michta napracował się w tym meczu na obronie i zdobył bramkę. Ciężko pracował też w całym sezonie jako ostatni obrońca. Jest nominowany do najlepszego środkowego obrońcy sezonu! Trzymamy kciuki Maćku!
Należy również zauważyć iż Tomek Wośkało jako prawy obrońca pięciokrotnie asystował przy zdobyciu bramek, sam też wpisując się na listę strzelców. Brawo Tomku!
Dobry mecz i zacięta walka na lewej obronie Maksa Klugiewicza (Mały walczak!). Dzięki Maks oby tak dalej!
Bartuś Kosowicz z meczu na mecz staje sie coraz to mocniejszym punktem naszej drużyny. Zawzięty i nieustępliwy. Prawdziwy twardziel! Brawo Bartku!
Kolejnym trafieniem popisał się Julek Olsiewicz. Nieustępliwa postawa. Aby tak dalej Julku!
Pierwsza bramkę w sezonie zdobył Dawid Olszewski. Brawo Dawid!
Mateusz Głowacki nie miał wiele do roboty ale i tak cały sezon ogólnie może zaliczyć do udanych. Brawo Mati!
Należy wspomnieć również o debiutancie w naszej drużynie jakim jest Kacper Górski. Mała trema nie przeszkodziła Kacprowi w kilku ciekawych zagraniach. Ogólnie debiut można zaliczyć do udanych. Brawo Kacper tak trzymać!

Na listę strzelców wpisali się:

Korzeniewski Filip 4
Rutkowski Franek 4
Pruszyński Janek 2
Michta Maciej 1
Olszewski Dawid 1
Olsiewicz Julian 1
Wośkało Tomasz 1

Man of the match tym razem trener wybrał czterech zawodników Maciek Michta, Tomek Wośkało, Filip Korzeniewski i Franek Rutkowski. Brawo chłopcy!

WAF 14:0 Inter

Szybkie podsumowanie sezonu 2015/2016:

Ogólnie nasi chłopcy rozegrali 10 spotkań w tym sezonie PLP.

Wygranych 7
Remis 1
Przegranych 2

Zdobyli 78 bramek. Mamy najskuteczniejszą linię ofensywną sezonu!
Stracili 20 (najmniej w całej lidze)
Mieliśmy najlepszą linię defensywną sezonu!

Zdobyliśmy 22 punkty! Tyle samo co Lupus Kabaty.
Nistety z Lupusem przegraliśmy dwa mecze, a liczą się bezpośrednie pojedynki obydwu drużyn przy takiej samej ilości zdobytych punktów.

Orliki zajęły 2 miejsce w VIII edycji PLP! Brawo chłopcy!!!

Dziękujemy naszym chłopcom za wspaniałą walkę w tym meczu i w całym sezonie!
Także tym którzy nie wystepowali w ostatnim spotkaniu a wcześniej godnie wspomagali nasz zespół i walnie przyczynili się do końcowego sukcesu.
Miedzy innymi Rafałowi Sczepańskiemu, Stasiowi Żukowi, Tymonowi Jaczyńskiemu, Mikołajowi Rudnickiemu
A także Kubie Jarkowi, Jędzejowi Brzózce, Kacprowi Sałacińskiemu, Bartkowi Bieleckiemu i Dawidowi Miganowskiemu.

Dziękujemy trenerowi Andrzejowi Pobosze za poprowadzenie drużyny do wicemistrzostwa VIII edycji PLP!
Dziękujemy trenerowi Kamilowi Aidysowi za pomoc w prowadzeniu drużyny podczas nieobecności trenera Andrzeja!
Dziękujemy Prezesowi Sebastianowi Szymańskiemu za pomoc w prowadzeniu drużyny!

Dziękujemy naszym wiernym Kibicom za gorący doping w całym sezonie!!! To dzięki Wam nasi chłopcy mieli wspaniałą atmosferę na meczach!!!

Dziękujemy za zarejestrowanie wszystkich spotkań i założenie strony na YouTube Piotrowi Olsiewiczowi. Szacun tak stać cały mecz z kamerą w dłoniach!!! Dzięki !!!

Dziękujemy za uwiecznienie na zdjęciach zmagań naszych chłopców i użyczenie zdjęć z meczów Annie Rey-Klugiewicz. Aniu dziękujemy za wytrwałość i propagowanie na Facebooku naszej drużyny !!!

WIELKI DZIĘKI DLA WSZYSTKICH !!!

Przypominamy:

Aby obejrzeć mecze naszych chłopców na kanale YouTube zapraszamy stronę naszej grupy:

Film z ostatniego spotkania może być jeszcze w przygotowaniu