Borzęcin Cup 2016

Turniej w Starych Babicach / Rocznik 2008 /

• autor: Sebastos, 2016-06-06 20:34

W niedzielę drużyna WAF wzięła udział w turnieju organizowanym przez Gosir Stare Babice. Zespół Wafelków reprezentowali: kapitan Adam Czuchnowski, Szymon, Mikołaj D., Franek, Jan, Wiktor, Mirek, Michał, Patryk oraz Kuba. W dalszej części więcej szczegółów.

nowa-galeria-6460300.jpg nowa-galeria-6460301.jpg nowa-galeria-6460302.jpg

Rozgrywki rozpoczęliśmy wcześnie rano od meczu z Ożarowianką w którym po dobrej grze i wielu niewykorzystanych sytuacjach wygraliśmy 3-0 (2 bramki zdobył Franek, jedną Wiktor). W następnym spotkaniu pokonaliśmy gospodarzy - Gosir Stare Babice 8-1 (na uwagę zasługują bramka Szymon po pieknej zespołowej akcji i podaniu Wiktora oraz piękny strzał z dystansu Patryka). Ostatni mecz grupowy był najbardziej wyrównany jednak w nim także staraliśmy się prowadzić grę, rozgrywać akcje podaniami i wygrywać pojedynki 1 na 1. Wygrana 1-0 po bramce Adasia zapewniła nam 1 miejsce w grupie i półfinałowy mecz z Legionem Warszawa. W tym meczu potwierdziliśmy dobrą dyspozycję tworząc wiele sytuacji zdobywając ostatecznie 4 bramki. Jak to jednak czasem bywa dobra gra we wcześniejszej fazie nie oznaczała automatycznego zwycięstwa w finale. Należy pamiętać że mecz zawsze można przegrać, zwłaszcza że przebieg meczu był podobny do poprzednich - staraliśmy się przebywać na połowie przeciwnika boczni napastnicy wygrywać pojedynki. Nasz przeciwnik FC Puma potrafił się przeciwstawić a nam nie udało się oddać odpowiedniego strzału do bramki, to co wymaga dalszej poprawy i nauki to sposób reakcji po niepowodzeniu lub porażce. Oczywiście nikt ma takiej osoby, która cieszyłaby sie z porażki ale tak jak uczymy się tego również na treningach - należy umieć zarówno wygrywać jak i przegrywać!