WAF - Rodzice WAF

Koniec turnieju DEICHMANN 2016

• autor: Sebastos, 2016-06-13 23:03

W minioną sobotę Chorwcja - WAF 2009 zakończył swój udział w turnieju

Był to Nasz pierwszy tak długi turniej. Spotykaliśmy się aż 7 razy aby rozegrać 13 meczy. Nasza drużyna swój udział zakończyła dość nieszczęśliwie na 1/8 finału. Mnie najbardziej cieszy fakt, że chłopcy rozwinęli się piłkarsko. Zaczynają myśleć na boisku, wiedzą jakie mają zadania do wykonania. Oczywiście, niestety zdarzają się jeszcze głupie wpadki ale takie turnieje i praca na treningu służą eliminowaniu takich błędów. Również ważne a może najważniejsze jest to, że chłopcy na każdy mecz wychodzili z uśmiechami na twarzach, widać po nich radość z bycia na boisku. Serdecznie dziękuję rodzicom za poważne podejście do turnieju, za poranne przywożenie chłopaków na mecze, za doping, za informowanie o nieobecności. Dziękuję - podsumował trener Krystian.

Na zakończenie turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.