WAF-SAS

Zakończenie sezonu 2015/2016 w Warszawskiej Akademii Futbolu

• autor: Sebastos, 2016-07-07 13:50

W sobotę 25 czerwca na boisku przy ulicy Lokajskiego odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2015/2016 w Warszawskiej Akademii Futbolu.

nowa-galeria-6475673.jpg nowa-galeria-6475674.jpg nowa-galeria-6475675.jpg

Podczas zakończenia został rozegrany mini turniej piłkarski , w którym wzięły udział drużyny z mieszanymi składami chłopców wszystkich roczników.
Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy bawili się dobrze. Mimo, iż były to tylko wewnętrzne rozgrywki to nasi zawodnicy dali z siebie wszystko. Każdy z meczy był równie emocjonujący co spotkania ligowe :)

Po turnieju odbyło się oficjalne zakończenie na, którym przypomniano osiągnięcia naszych piłkarzy w sezonie 2015/2016.
Prezes Sebastian Szymański dziękował za zaangażowanie i wspaniałą postawę, gratulował również sukcesów zawodnikom i trenerom.
Na uroczystości swoją obecnością zaszczycił wszystkich przybyłych, długoletni pracownik i działacz w przeszłości dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN oraz obserwator i delegat ds. bezpieczeństwa PZPN na obiektach sportowych Pan Janusz Kowalski.
Z udziałem naszego gościa Pana Janusza Kowalskiego oraz Prezesa Sebastiana Szymańskiego i trenerów chłopcom wręczono drobne upominki.

Na zakończenie zrobiliśmy wspólne zdjęcie wszystkich chłopców, kadry Akademii i rodziców.

Jeszce raz dziękujemy rodzicom za wsparcie i życzliwość!

Dziękujemy za wspaniały sezon i Życzymy Spokojnych Wakacji!

O terminie rozpoczęcia treningów w nowym sezonie powiadomimy na stronie Akademii.