Zakonczenie sezonu 2015/2016

Rocznik 2008 - Weekend 1-2.10

• autor: Sebastos, 2016-10-02 18:25

W miniony weekend rocznik 2008 rozegrał 2 mecze. W sobotę mierzyliśmy swoje siły w Lidze PLP z zespołem Lupus Kabaty, natomiast w niedzielę rozgrywaliśmy ostatni mecz pierwszej rundy Ligi MZPN przeciwko drużynie FC Puma. Zapraszamy do przeczytania relacji z meczów.

Liga PLP

WAF 6:1 Lupus Kabaty

Jeden z najlepszych meczów w wykonaniu chłopców, bardzo dobra gra, wymienianie podań oraz spokojne konstruowanie akcji pomimo dużej presji ze strony kibiców gości. Wielu zawodników starało się stosować do elementów nad którymi pracujemy na treningach, wielu chłopców zagrało też na innych pozycjach niż zazwyczaj. Bramki zdobywali: 3x Łukasz, 2x Szymon oraz 1 Kuba.

Liga MZPN

FC Puma 3:4 WAF

Minimalne zwycięstwo, jednak gra chłopców była niezła. Nie wdawaliśmy się w chaotyczne rozgrywanie, tylko we właściwy sposób rozpoczynaliśmy grę od swojej bramki, z pewnością brakowało większego zdecydowania pod bramką przeciwnika i podjęcia decyzji o strzale. Bramki zdobywali: 2x Mikołaj, Franek oraz Szymon. Gratulacje za komplet zwycięstw w pierwszej rundzie, ćwiczymy dalej, poprawiamy swoje umiejętności i w kolejnych meczach staramy się poprawiać wyniki!