Aktualności

Rocznik 2007. Liga PLP vs MUKS Julianów.

• autor: Sebastos, 2016-10-09 20:17

MUKS Julianów - WAF 2006/2007. Zapraszamy do przeczytania relacji z meczu.

W kolejnym meczu w ramach Ligi Pokoju naszym przeciwnikiem był zespół MUKS Julianów. Ze względu na warunki atmosferyczne, mecze rozgrywały się w hali. Od samego początku próbowaliśmy rozgrywać pikę od tyłu, jednak  przez specyficzne warunki popełnialiśmy dużo błędów w wyprowadzaniu piłki. Do tego momentu lepiej radzili sobie gospodarze. W 14 minucie Bartek Dąbrowski świetnie podaje do Kuby Hubbarda i prowadzimy 1:0. W 20 minucie gospodarze przeprowadzili ładną dwójkową, akcje czym doprowadzili do wyrównania. Od początku drugiej połowy zmieniliśmy sposób rozgrywania piłki, co zaowocowało większą ilością sytuacji bramkowych. Gospodarze również mieli  dogodne sytuacje bramkowe, jednak dobrze spisywali się nasi obrońcy. W 40 minucie Kuba Hubbard wykorzystał błąd bramkarza i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie 2:1. W 45minucie mieliśmy rzut wolny w okolicach środka boiska, Bartek Dąbrowski zauważył wysuniętego bramkarza gospodarzy i bezpośrednim strzałem podwyższył prowadzenie. Gospodarze próbowali jeszcze odmienić losy spotkania, jednak wynik nie uległ zmianie.

Chłopakom należą się duże brawa za zwycięstwo w bardzo trudnych warunkach, cała drużyna wykazała się ambicją i wolą walki.

Zagraliśmy w składzie: Wiktor Sędek, Kuba Dąbrowski, Filip Popławski, Kuba Hubbard, Bartek Dąbrowski, Przemek Garbacz, Maciek Najs,