Dobnry początek sezonu Orlików

Rocznik 2007 - 7 kolejka PLP

• autor: Sebastos, 2016-10-16 22:46

W kolejnym meczu w ramach PLP naszym przeciwnikiem był zespół AP Green Piaseczno. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando naszego zespołu przez co odnieśliśmy  wysokie i pewne zwycięstwo. Na tle przeciwnika byliśmy zdecydowanie bardziej doświadczoną drużyną –wygrywaliśmy większość pojedynków  indywidualnych, wymienialiśmy dużo podań, nie baliśmy rozgrywać piłki przez zawodników z formacji defensywnych, a skuteczność pod bramką przeciwnika była tego dnia naszą mocną stroną.

Mimo wysokiej przegranej, naszym przeciwnikom składamy wyrazy uznania za ambitną postawę do ostatniego gwizdka sędziego.  Naszej drużynie gratulujemy wysokiego zwycięstwa, udany mecz zachęca nas do jeszcze cięższej pracy na treningach oraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnego meczu J

Zagraliśmy w składzie: Wiktor Sędek, Kuba Dąbrowski, Maciej Karpiński, Kuba Hubbard, Bartek Dąbrowski, Przemek Garbacz, Maciek Najs, Kuba Kamiński, Michał Starus, Kacper Dziuba

Bramki dla naszej drużyny:

Bartek Dąbrowski 3x

Kuba Hubbard 7x