statystyki szczegółowe

Aktualności

Rocznik 2008 - Liga MZPN 29.10

• autor: Sebastos, 2016-10-30 11:02

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz ligi MZPN, naszym przeciwnikiem była drużyna GKP Targówek. Warunki pogodowe nie były łatwe :)

W trakcie sobotniego meczu Ligi MZPN padał deszcz, wiał wiatr, spadł grad, a na koniec wyszło słońce. Zmienne warunki sprawiały na początku pewne trudności, ale w drugiej połowie chłopcy pokazali niezłą grę i ostatecznie mimo trudności pokonali GKP Targówek 10:3. Na pochwałę zasługuje szczególnie pierwsza akcja trzeciej kwarty, kiedy to po rozpoczęciu gry ze środka boiska, Szymon podał do Michała, ten zagrał do Franka, który prawą stroną ograł 2 przeciwników i pięknym dośrodkowaniem po ziemi znalazł Mikołaja, który strzałem z pierwszej piłki do praktycznie pustej bramki zdobył gola! Brawo!

Graliśmy w składzie: Wiktor, Szymon, Jan, Mikołaj, Patryk, Kuba, Michał, Łukasz, Franek, Kajtek