statystyki szczegółowe

Aktualności

6 kolejka Ligi MZPN rocznik 2008

• autor: Sebastos, 2017-05-14 20:18

W meczu ligi MZPN drużyna WAF na wyjeździe rozgrywała mecz przeciwko drużynie Drukarz III Warszawa. Tym razem zawodnicy gospodarzy okazali się silniejsi i na dużym boisku potrafili zdobywać więcej bramkek.

Mecze naszej drużyny w rozgrywkach mają bardzo różny przebieg, podobnie jest w całej lidze każda drużyna może wygrać z każdą w zależności od wielu czynników. W meczu z Drukarzem do poprawy pozostaje zorganizowanie się na boisku oraz umiejętność zachowania spokoju w okolicach pola karnego przeciwnika tak by oddanie strzału następowało w najlepszym do tego momencie. Tym razem nie udało się odrobić strat w ostatniej kwarcie, ale należą się pochawały za walkę od ostatnich minut. Wynik 8-4 dla gospodarzy, bramki dla WAF zdobyli : 2xŁukasz, Kuba oraz Mikołaj.