statystyki szczegółowe

Aktualności

Udana inauguracja Orlików WAF. Gwardia pokonana.

• autor: Sebastos, 2017-09-09 19:20

Bardzo udanie zainaugurowała swoje rozgrywki drużyna Warszawskiej Akademi Futbolu rocznik 2008 grająca w lidze MZPN w kategorii wiekowej Orliki E2 grupa 3 👍⚽️🥇.

Podopieczni trenera Piotra Głazowskiego po zaciętym meczu pokonali Gwardię Warszawa 6:4.

(relacja z meczu w rozwinięciu)

...Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wiktor Kłos 2, Patryk Jasiński, Kuba Olszewski, Łukasz Kręgielewski, Franek Wypler. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Pierwsza kwarta była dość nerwowa i chaotyczna w wykonaniu piłkarzy WAF, którzy po tej części mec...zu i trzech silnych strzałach z dystansu jednego z zawodników Gwardii, przegrywali 3:0.
Przerwa i cenne uwagi trenera Piotra zaowocowały lepsza grą w kolejnych odsłonach i co najważniejsze skuteczną. Piłkarze WAF z minuty na minutę przejmowali inicjatywę na boisku by ostatecznie pokonać swoich rówieśników z Gwardii 6:4. 👏👏👏👏
Brawo chłopaki, brawo trener Piotr. Na słowa uznania zasługują także nasi kibice-rodzice, którzy przez cały mecz głośno dopingowali.
WAF wystąpił w składzie: Janek Zaborny, Franek Wypler, Kajtek Strzałkowski, Łukasz Kręgielewski, Kuba Olszewski, Wiktor Kłos, Patryk Jasiński, Michał Giermek.