WAF - Rodzice WAF

Piłkarzyki pokonują KS Rembertów

• autor: Sebastos, 2018-04-11 11:21

Relacja ze spotkania( krótki komentarz i uwagi trenera Michała Sodela)
Ten mecz był bardzo jednostronnym widowiskiem. Nasi rywale przez cały mecz oddali tylko jeden strzał na bramkę i mieli jeden rzut rożny. Pozostały czas gry to oblężenie bramki naszych przeciwników. Z łatwością przedzieraliśmy się przez obronę rywala i tworzyliśmy sytuacje bramowe. Na wyróżnienie zasługuje Filip Osowski, który w ciągu 10 minut zdobył 5 bramek, z czego 4 bardzo ładnej urody. Przy wysokim prowadzeniu przestaliśmy grać podaniami, chłopcy zaczęli się kiwać, bo każdy z nich chciał strzelić bramkę. I to w zasadzie jedyny minus po naszej stronie.

​PIŁKARZYKI ROCZNIK 2009

Warszawska Akademia Futbolu - KS Rembertów 9:0 (3:0)
Bramki: Filip Osowski 5, Igor Ziembicki, Maks Kozłowski, Michał Popławski, Bruno Aleksandrowicz

​WAF zagrał w składzie:  Borys Ziembicki. Tymon Pąprowicz, Igor  Ziembicki,   Bruno Aleksandrowicz, Filip Osowski, Michał  Popławski, Wiktor Wójcik, Wiktor Ochman, Cyryl Tkaczow, Maks  Kozłowski, Tomasz Karczewski, Szymon  Dąbrowski